HAKKIMIZDA

Kokoreç Al | Hakkımızda

Kaliteli Ürün...

Kokorecal.com, ailesi olarak siz değerli müşterilerimize bugüne kadar yediğiniz tüm kokoreçlerin tadını unutturuyor. Konya’dan gelen kuzu bağırsaklar AB standartlarındaki üretim tesisimize geldikten sonra sarım islemine tabi tutulur.

Kokoreç, Uykuluk ve Badem başta olmak üzere tüm kuzu sakatat ürünleri satışı yapılmaktadır. Konusunda uzman ekibimiz, size en uygun ürünü sunmak için kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet vermektedir. 

Kesintisiz Hizmet...

Ülkemizin geleneksel sokak lezzeti olan Kokoreçi istediğiniz anda kapınıza güleryüzlü çalışanlarımızla teslim etmeyi hedefliyoruz. Siz değerli müşterilerimiz adresinize siparişinizi istedikten sonra pişirilmiş dilim kokoreç, badem ve uykulukları strafor icerisine vakumlu posetlerimiz ile kuru buz esliginde paketliyoruz. Soğuk zincir araçlarımızla siz değerli müşterilerimizin istediği her yere kapınıza kadar gönderiyoruz. 

En guzel lezzet...

Sizlere sunduğumuz ürünleri satın aldığınızda, tadım yaptıktan sonra bizlere görüşlerinizi bildirmek için online web sitemizi ziyaret ederek ya da instagram sayfamizdan 7/24 bizlerle iletişim halinde olabilirsiniz.