Üyelik Sözleşmesi

Üyelik Hakkında

Alışveriş için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üye olabilmek için, “Üye Olun” sayfamıza giderek ilgili bölümleri doldurmanız yeterlidir. Üye bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız iletişim ve ulaşım problemleri olasılığı açısından çok önemlidir. Ürün ve hizmetlerin çabuk ve sıhhatli ulaşması için formu lütfen dikkatle ve eksiksiz doldurunuz.
Üye olmak oldukça basit ve hızlı bir işlemdir. Üye olmanız hiç bir yükümlülük altına girdiğinizi ifade etmez. Ancak alışveriş yapmadan önce ‘Satış Sözleşmesi’ni dikkatle okuyunuz. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırma hakkına sahipsiniz.

Üyelik İptali

Üye dilediği zaman üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptir. Üyeliğinizi sonlandırdıktan sonra sitemiz ile tüm ilişkiniz kesilmiş olacaktır.
Üyeliğinizi sonlandırmak için üye girişi yaptıktan sonra iletişim bilgileri sayfamızdan talebinizi iletmelisiniz.

AŞAĞIDAKİ DURUMLARDA ÜYELİK İPTAL EDİLEMEZ;

1 – Üye son verdiği sipariş üzerinden 60 gün geçmemişse,
2 – Farklı bir e-posta adresi ile üyelik iptal talebinde bulunulduysa,
3 – Üyeye kayıtlı bilgilerinden ulaşılamıyorsa,

AŞAĞIDAKİ DURUMLARDA ÜYELİK TARAFIMIZDAN İPTAL EDİLİR;

1 – Üye ahlak dışı, mesajlar gönderiyor ya da yorum yazıyorsa,
2 – Sahtekârlık girişiminde bulunduysa,
3 – Sisteme veya https://kokorecal.com ismine zarar vermeye yönelik girişimde bulunduysa

Üye Güvenliği

Üyenin güvenliği için sanal alışveriş bölümümüzde her türlü önlem alınmıştır. Bu alınan önlemlerin yanında sizlerde üyelik bilgilerinizin güvenliğinden sorumlusunuz. Sanal alışveriş bölümümüze giriş için kullandığınız bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmayın, güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlardan sisteme giriş yapmayın.

Farklı Adres

Her üye İçin sipariş sonlandırırken kendi kayıtlı adresi haricinde farklı adres girebileceği ikinci bir adres bölümü bulunmaktadır.
İkinci adres bölümünü, farklı adreslerde olduğunuz dönemlerde kullanabilmeniz için düşünülmüştür (örneğin; Çalıştığınız şirketin farklı şubelerinde bulunacağınız dönemlerde veya yazlıkta kaldığınız dönemlerde ya da faturanızın size siparişinizin bir arkadaşınıza ulaşmasını istiyorsanız).